В Запоріжжі відкрили супермаркет Варус нового формату: що тут є і чого не вистачає?! (фото, відео)

Опубликовано 2024/03/25 - 22:12

На Правому березі в Запоріжжі відкрили супермаркет мережі Варус нового формату. Кореспонденти "ЗаБору" вже побували в у цьому маркеті і готові поділитися враженнями. Отже ,чим він відрізняється від інших розповімо нижче.

Святкове відкриття нового магазину по вулиці Петра Сагайдачного, 7 (це колишня вулиця Бородиньска) в Бородинському мікрорайоні пройшло 23 березня. 

Розмістився він в колишньому ТЦ "Бородинський" (потім - ТЦ "ТОРРО") в самому центрі мікрорайону, біля зупинку транспорту. До речі, новий "Варус" зайняв не усю площу колишнього маркету, той залишив за своїми закладами частину площі. 

«Фішкою» нового формату стає сучасний дизайн та більш великий асортимент випічки.  Тут не тільки можна взяти готову їжу (наприклад, піцу) та випічку з собою, але й поїсти прямо залі. Цікаво, що тут не має заварної кави та кавових автоматів (хоча в рекламі зазначалося що такі будуть).

Ще як незручність зазначать,  малу зону парковки перед маркетом.

Загалом, формат дуже схожий на новий формат «Сільпо», але з більш меншою зоною під кафе і немає акценту на крафтові продукти.

Цікаво, що знижки на відкриття тут дійсно є. Так, наприклад курячу чверть тут продають по 60 грн за 1 кг, у той час, як середня ціна по маркетам на неї – 80 грн.

Просмотров: 21109. Теги: супермаркет Варус
Поделиться: