В Запоріжжі вбили людину: шокуючі подробиці (фото)

Опубликовано 2024/02/14 - 13:10

Сьогодні в Південному мікрорайоні Запоріжжя знайшли труп чоловіка в одному із закладів. На місці з самого ранку працює поліція, яка проводить слідчі дії. За попередньою інформацією вже затриманий підозрюваного у вбивстві.  Докладніше - "ЗаБор".

З самого ранку правоохоронці працюють на Пісках (4-ому Південному мікрорайоні) працює поліція. Вони працюють біля торговельного центру, що поряд з чорним "АТБ".  

Як повідомляють місцеві мешканці, тут затримали чоловіка. Перед цим патруль виставили біля сміттєвих контейнерів, до яких нікого не пускали. 

Пізніше "ЗаБору" стало відомо, що там сталось вбивство, а затриманий чоловік - підозрюваний. Про це повідомляють працівники сусідніх закладів. 

Біля місця ЧП на асфальтній плитці можна побачити сліди крові, а в одному із закладів поблизу видно труп чоловіка.

За словами працівників сусідніх закладів, чоловік якого затримали нібито забив іншого чоловіка шампурами. А знаряддя вбивства знайшли у смітнику. 

Також "ЗаБор" звернувся до поліції, однак там поки не коментують подію. Правоохоронці повідомили, що коментар буде опублікований пізніше на їх офіційних ресурсах.

До речі вчора вдень до цього торгового центру також викликали поліцію. Тут було декілька машин копів через конфлікт одного чоловіка з представниками ТЦК. За попередньою інформацією, події вчорашнього дня і сьогоднішнього не пов'язані між собою.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 6250. Теги:
Поделиться: