В Запоріжжі в повітряну тривогу почав працювати ряд торгових центрів (фото)

Опубликовано 2023/08/28 - 15:30

Запоріжжя та область - прифронтова зона, через що сигнали повітряної тривоги можуть лунати до 10 разів на день. Через це низка торгових центрів обласного центру втрачає прибуток від постійного закриття. Так, стало відомо, що низка ТЦ почали працювати, при чому підприємці одного із найпопулярніших навіть писали петицію до Києва, щоб їм дозволили працювати. Докладніше - "ЗаБор".

В Запоріжжі повітряні тривоги є дуже частим явищем, через близькість до лінії фронту. В місті за добу може лунати 10 та більше сигналів небезпеки. Низка торгових центрів міста не працює у повітряні тривоги й через їх велику кількість, а часто й довгу тривалість, підприємці втрачають велику кількість прибутку. 

Так, стало відомо, що віднедавна у Запоріжжі у повітряні тривоги почав працювати ТЦ "Україна", який доволі довгий час повністю закривався під час небезпек. При цьому не всі магазини працюють у повітряні тривоги, серед них такі, як Brocard, АЛЛО та інші. 

Як розповіли "ЗаБору" підприємці, які є орендарями приміщень у ТЦ "Амстор", їхні колеги  із ТЦ "Україна" збирали підписи за те, щоб працювати під час повітряної тривоги під особисту відповідальність, та відправляли запит до Києва, щоб їм дозволили працювати.

При цьому на вході в ТЦ "Україна" висять інформаційні повідомлення від адміністрації торгового центру щодо повітряних тривог та цілим списком найближчих до нього укриттів.

Варто зазначити, що ТЦ "Амстор", які є у Запоріжжі, також планують писати запит до Києва аби їм дозволили працювати під час повітряних тривог. Наразі вони ведуть консультації із підприємцями із торгового центру "Україна".

Працює у тривогу й ТЦ "Епіцентр". При цьому під час оголошення повітряної тривоги та протягом всієї її тривалості у магазині йде постійне звукове інформування "Повітряна тривога! Перейдіть, будь ласка, в укриття!".

При цьому варто зазначити, що популярний у Запоріжжі ТЦ "City Mall" не працює під час повітряної тривоги. У них на вході висять інформаційні повідомлення про те, що після сигналу "відбій повітряної тривоги", вони відкриваються через 10 хвилин.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 6988. Теги: ТРЦ тревоги
Поделиться: