В Запоріжжі в парку Дубовка загинули майже всі новонароджені лебедята (фото, відео)

Опубликовано 2024/06/12 - 12:16

Нещодавно в центральному парку Запоріжжя народились маленькі лебедята, однак незадовго після цього одне з пташенят загинуло. Тепер зоозахисна громадська організація повідомила, що з 4-х новонароджених лебедят вже троє загинуло. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що в Дубовці в Запоріжжі в лебедів з'явилось поповнення - народились маленькі лебедята. А вже 9 червня одне дитинча загинуло. Припускають, що його або нагодували хлібом, або воно випило води з труби.

Тепер стало відомо, що в лебедів парку загинуло вже троє пташенят. про це повідомили в громадській організації "Запорізька зоозахисна ліга". За їх словами причина загибелі лебедят невідома. Зоозахисники повідомляють, що для птахів мали надійти ліки, однак навіть з ними лебедят навряд чи вдалося б врятувати.

Три малечі вже загинули. Причина не відома. Але навіть якщо ліки були б й з самого початку на руках - їх би все одно не змогли лікувати, бо вони були дуже малі, самі ще не харчувалися, батьки нікого не підпускали до них, а працівники парку не є орнітологами, як і ми... Тобто, ситуація з непростих.  В тому році ми почали лікувати вже підрощених лебедят, які вже йшли на контакт та самі харчувалися", - повідомляють в громадській організації.

За словами зоозахисників, сьогодні пташеня, яке залишилось, спробують нагодувати з ліками, адже воно також погано себе почувало. Також планують підлікувати й батьків лебедів.

"Зранку спробують підгодувати останнього малечу з ліками, але він теж не дуже гарно почував себе вранці. Але вдень йому стало трошки краще, він навіть щось під'їдав з мамою. Батьків пролікують теж, але з ними трохи легше, бо вони контактні.  Що робити в такій ситуації з дикими птахами, коли в місті не має спеціалізованого центра зі спеціалістами - ми не знаємо", - пишуть зоозахисники.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 365. Теги: Дубовая роща
Поделиться: