В Запоріжжі в муніципальний транспорт хочуть повернути безготівкову оплату проїзду

Опубликовано 2024/06/13 - 12:54

Нещодавно в Запоріжжі в трамваях та тролейбусах повернули платний проїзд та встановили єдину ціну в 10 гривень. Тепер в мерії повідомляють, що хочуть повернути в муніципальний транспорт валідатори, завдяки яким можна буде сплатити проїзд безготівково. Докладніше - "ЗаБор".

Про це повідомила в.о.мера Запоріжжя Регіна Харченко в своїй соцмережі. За її словами, рішення про повернення валідаторів в муніципальний транспорт прийняли на останньому засіданні виконкому.

Харченко заявила, для того, щоб повернути безготівкову оплату проїзду в транспорт Запоріжжя, владі знадобиться від 1 до 1,5 місяця.

"Прийняли це рішення на останньому виконкомі. Розповідаю, що робитимемо далі: збираємо профільну комісію, яка виставить кваліфікаційні вимоги до претендентів; оголошуємо конкурс на подання пропозицій; отримуємо заявки, оцінюємо та обираємо найбільш економічно вигідну; підписуємо договір і впроваджуємо валідатори для безконтактної сплати проїзду в трамваях і тролейбусах.
По конкурсу - хочемо вкластися у термін від місяця до півтора, щоб охопити максимум пропозицій. Дехто подумає, що довго. Мені теж завжди хочеться, щоб рішення втілювалися за хвилини. Але оцінюємо реальний стан речей і витискаємо максимум з наявних умов", - йдеться в повідомленні Харченко.

Варто зазначити, що чиїм коштом - приватних інвесторів або з міського бюджету - будуть встановлювати валідатори в.о.мера не повідомляє

Нагадаємо, з 10 червня в Запоріжжі повернувся платний проїзд в трамваях та тролейбусах. Разом з муніципальними автобусами міська влада встановила єдину вартість в 10 гривень за проїзд. Таке рішення було ухвалено міською радою на останній сесії.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 683. Теги: трамвай троллейбус
Поделиться: