В Запоріжжі в Дубовці на реконструйованій вхідній арці вже обсипається іржавина та відходять панелі конструкції (фото)

Опубликовано 2024/04/03 - 17:05

Реконструкцію вхідної арки в парк Дубовий гай у Запоріжжі закінчили перед початком повномасштабної війни. Так, у соцмережі громадський діяч поскаржився, що під час робі були використані не ті матеріали, які були від початку зазначені в проєкті, тому через два роки вхідна арка у жахливому стані. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, роботи з реконструкції входу до парку "Дубовий Гай" з боку вулиці Гліссерної у Запоріжжі закінчили перед початком повномасштабної війни - в лютому 2022 року. "ЗаБор" вже не раз писав, що після реконструкції біля вхідної арки відвалюється плитка.

Тепер на стан вхідної арки до центрального парку "Дубовий Гай" у Запоріжжі поскаржився у своїй соцмережі відомий громадський діяч Микола Ралик. За його словами, під час робіт використовували не граніт, а пластик. Також через неякісні матеріали все на арці ржавіє, навіть гранітна плитка. Й сама плитка на сходах кришиться.

"Вчора (2 квітня - ред.) відвідав Дубовий гай. Спостерігаю що твориться з мільйонами, витраченими на його реконструкцію. На вхідній арці замість граніту, який був в договорі, використали пластик, який через кілька років вже деформується. Матеріали використали такі які іржавіють і іржа забруднила гранітну плитку. Граніт на сходах і парапетах використали такий тоненький, що він весь покрошився і вже потребує ремонту", - пише у своєму пості Ралик.

Варто зазначити, що у своєму пості Микола Ралик звернувся до в.о.мера Запоріжжя Анатолія Куртєва з проханням надати об'єктивний коментар щодо ситуації з реконструйованої аркою в Дубовці.

"Коли і хто поверне громаді кошти за такий брак?", - додав громадський діяч.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 943. Теги: Дубовая роща реконструкция
Поделиться: