В Запоріжжі та області введено графіки аварійного обмеження енергетики: кого це стосується?!

Опубликовано 2024/03/22 - 09:34

Через масовану ранкову атаку російських військ по Україні є пошкодження енергетичної інфраструктури. Так, в обленерго повідомили, що в Запоріжжі та області введено графіки аварійного обмеження енергоспоживання. Однак наразі вони стосуються тільки певних споживачів. Докладніше - "ЗаБор".

Про відключення повідомили у пресслужбі "Запоріжжяобленерго". За їх даними, наразі обмеження застосовані тільки для ЮРИДИЧНИХ споживачів електроенергії. Однак там закликають й простих містян ощадливо користуватись електроприладами і т.д. 

"Через ранкову атаку країни-терориста на об’єкти української електроенергетики в Запорізькій області введені графіки аварійного обмеження енергоспоживання. Наразі обмеження стосуються ‼️ТІЛЬКИ крупних юридичних споживачів електроенергії.

Втім закликаємо КОЖНОГО долучитися до справи збереження стабільної роботи Об’єднаної енергосистеми 🇺🇦. Вимкніть, будь ласка, некритично потрібні електроприлади, за можливості відкладіть користування енергоємною електротехнікою на нічний час. Це допоможе не лише «втримати» ситуацію, але й уникнути більш серйозних наслідків – у тому числі, впровадження графіків погодинних відключень", - йдеться в заяві обленерго.

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що 7 приватних будинків було зруйновано, під завалами знаходяться люди. В.о.мера Запоріжжя повідомив, що дві людини зникли безвісти, серед них дитина. Загалом пошкоджень зазнали близько 150 будинків міста. Також офіційно підтверджено ракетні удари по греблі Дніпровської ГЕС. В ЗОВА повідомили, що відомо вже про одного загиблого.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3664. Теги: электричество последствия обстрелов
Поделиться: