В Запоріжжі стартувала незвичайна благодійна акція - Х...вам, а не Запоріжжя!

Опубликовано 2024/02/20 - 22:19

В одному із запорізьких кафе почали продавати десерти з зображенням чоловічого пенісу. Це не якась еротична акція, напроти - дуже патріотична. Власники таким чином намагаються довести, що Запоріжжя не по зубах агресору, а також зібрати гроші для ЗСУ. Подрібніше - "ЗаБор".   

Акція в кав’ярні на бульварі Шевченко Orman•G  страктувала сьогодні. Так, дві власниці кафе таким чином намагаються привернути увагу містян до того, що фронту потрібна допомога від кожного, а також показати звісно окупантам, що вони думають стосовно їх планів по перспективі захоплення міста. 

В кафе пропонують покуштувати фалос, виготовлений із "суперніжного бісквіту з крем-сиром та желе з ягід". Коштує він 50 грн., повідомляють власники закладу.

Ідея виникла у однієї із власниць Тетяни Дроботі після того, як вона побачила інтерв’ю путін, де він розповідав, що вони не залишать спроб захопити Запоріжжя у наступні декілька років. 

"До своїх чергових виборів путін мріє захопити наше місто. А ми скажемо йому: «ХУЙ, А НЕ ЗАПОРІЖЖЯ!». Козацьке місто ніколи не скориться.

Саме тому, ми в Orman•G приготували благодійний символічний десерт, кошти з якого підуть на оборонцям Запорізького напрямку.

В ньому все як ми любимо - ванільний бісквіт, крем сир і натуральне желе з ягід малини. ₴50

‼️Придбай десерт - ЗАХИСТИ РІДНЕ МІСТО! Вам смачно - оркам жарко", - так анонсують у кафе свою нову страву.

24 лютого – два роки як триває повномасштабне вторгнення, нагадують у закладі.

І прямо зараз ідуть важкі бої близь сіл Роботине - Вербове.

Якщо ви не в Запоріжжі, втім хочете підтримати цю ініціативу, ось банка - https://send.monobank.ua/jar/2domhYPqdX

Як розповіла "ЗаБору"  Тетяна Дроботя, в закладі за добу продали 22 нових десертів, тобто на 1100 грн. І на банці ще 2925 грн.

Також Тетяна розказала, що бісквіт прикрашений желе в формі фалоса активно беруть дівчата, а от чоловіки... не дуже. Отже для чоловіків вирішили зробити тортик з написом "Х... вам, а не Запоріжжя", замість самого фалосу.

Просмотров: 2669. Теги: кафе общепит
Поделиться: