В Запоріжжі стартує програма з працевлаштування в Укренерго: на роботу запрошують ветеранів та їх родини

Опубликовано 2024/04/16 - 14:46

В Запорізькій та інших областях України наприкінці весни стартує програма із навчання та працевлаштування в Укренерго. Навчати будуть на посаду "електромонтер". Долучитись запрошують охочих ветеранів, їх родини та членів родин загиблих захисників. Цього тижня вже завершується прийом заявок. Докладніше - "ЗаБор".

Анонс старту програми "Разом" повідомляють в НЕК "Укренерго". Метою програми є навчання та працевлаштування за професією електромонтер/електромонтерка з обслуговування підстанції. Там зазначаються, що для подачі заявок не потрібна спеціалізована освіта, досвід роботи.

До участі в програмі запрошують: 
- ветеранів та ветеранок  
- членів родин ветеранів/ветеранок та чинних військовослужбовців   
- членів родин загиблих захисників та захисниць.

Навчання за програмою буде тривати 20 тижнів, з яких 17 - це стажування. Все це буде проходити за кошт Компанії (включаючи проживання, харчування, проїзд до навчального центру в передмісті м. Вінниця).

За результатами участі у програмі пропонують офіційне працевлаштування, заробітну плату від 17 000 грн на період навчання, після успішного навчання — від 20 000 грн до оподаткування + премії.

Повідомляється, що вже в четвер, 18 квітня, закінчується етап подання заявок на участь. Вже 1 травня обіцяють оголосити результати відбору й розпочати навчання.

Анкету для участі у програмі можна заповнити ТУТ.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 589. Теги: работа военные ветераны
Поделиться: