В Запоріжжі сталася резонансна подія: чоловік помер у муніципальному автобусі - джерела

Опубликовано 2023/07/06 - 12:36

Сьогодні в Запоріжжі сталася надзвичайна подія. Зранку у муніципальному автобусі помер чоловік похилого віку. Причиною стали спека і непрацюючі кондиціонери у транспорті. Про це розповіли "ЗаБору" джерела у КП "Запоріжелектротранс".  Докладніше - "ЗаБор".

За інформацією джерел, подія сталася сьогодні, 6 липня, у муніципальному автобусі №59 близько 9-ої ранку в районі обласної бібліотеки в центрі Запоріжжя. 

Повідомляється, що померлий чоловік був похилого віку й у нього були проблеми із серцем.

Причиною смерті називають спеку в автобусі та непрацюючі кондиціонери. За даними джерел, на обслуговування кондиціонерів у муніципальних автобусах не виділяють гроші.

Тут варто зазначити, що через особливу структуру муніципальні автобуси мають бути з кондиціонерами. Все через те, що в них великі вікна з маленькими кватирками (форточками), погана циркуляція повітря через неефективність люків, як в маршрутках та відсутність шторок на вікнах. Внаслідок цього влітку в муніципальних автобусах неймовірна спека. Саме через це у Запоріжжі була створена петиція, в якій містяни вимагали від міської влади обладнати автобуси кондиціонерами. Там виконали цю вимогу, однак зараз кондиціонери не працюють.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 9132. Теги: муниципальные автобусы
Поделиться: