У нічній пожежі на Малому Ринку в Запоріжжі рятувальники врятували двох жінок і евакуювали ще чотирьох мешканців багатоповерхівки
У ніч на 23 травня в Олександрівському районі Запоріжжя сталася пожежа в багатоповерховому житловому будинку. Причиною загоряння стало необережне куріння в квартирі. Пожежники врятували двох жінок із самої квартири і чотирьох мешканців поверхів вище. Детальніше — "ЗаБор".
Про саму пожежу, яка сталася вночі повідомили "ЗаБору" читачі. Вона сталася в багатоповерхівці в районі Малого ринку.
Як з’ясувалося, вогонь спалахнув у квартирі на четвертому поверсі — горіли домашні речі на площі близько 30 квадратних метрів.
Під час ліквідації пожежі рятувальники вивели на свіже повітря двох жінок віком 64 та 85 років за допомогою спецзасобів для захисту органів дихання. Ще чотирьох мешканців верхніх поверхів евакуювали сходовими клітинами.
Постраждалі відмовилися від медичної допомоги. Через задимлення пожежники працювали в апаратах на стисненому повітрі та, за їхніми свідченнями, оперативно загасили пожежу.
За попередніми даними, причиною займання стало необережне поводження з вогнем під час куріння.