В Запоріжжі сталась масштабна пожежа в плавнях: полум'я пошкодило майже 10 гектарів землі (фото, відео)

Опубликовано 2024/04/02 - 10:44

Вчора, 1 квітня, в Запоріжжі в плавневій зоні річки Дніпро сталась масштабна пожежа, яку рятувальники не могли ліквідувати кілька годин. Повністю загасити полум'я вдалось після 19-ї вечора. За даними ДСНС, пожежа пошкодила майже 10 гектарів землі. Докладніше - "ЗаБор".

В соцмережах вчора вдень почали з'являтись фото та відео того, як в плавневій зоні за Південним мікрорайоном у Запоріжжі сталась пожежа. У небо здіймався величезний стовп диму. Запорожці розповідали, що попіл осідав в районі ЗАЗа, Дитячої залізниці та Пісків.

Як повідомили в пресслужбі ДСНС, тільки о 19:25 1 квітня рятувальники змогли ліквідувати пожежу в плавнях. 

"Складність ліквідації пожежі полягала у неможливості спеціальної пожежної техніки дістатися до її осередків. За допомогою техніки для подолання водних перешкод, співробітники Служби порятунку на моторному човні та снігоболотоході «БОГУН 2» дісталися до займань. На місці рятувальники за допомогою мотопомп, ранцевих вогнегасників та підручних засобів ліквідовували осередки займання", - йдеться в заяві ДСНС.

Вогонь заподіяв шкоди навколишньому природному середовищу на площі 9,2 га. 

Від ГУ ДСНС залучили 41 рятувальника та 10 одиниць техніки, з них плавзасоби і снігоболотохід «БОГУН 2». Від МПО Кушугум - 7 вогнеборців та 1 одиницю техніки і 2 плавзасоби.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 538. Теги: плавни
Поделиться: