В Запоріжжі сталась масова бійка: група нападників застосувала пістолети та біти

Опубликовано 2024/01/24 - 18:11

У суботу в Запоріжжі в парку Гагаріна сталась масова бійка. Як стало відомо "ЗаБору", українські військові вступились за чоловіка, якого били просто на вулиці. В результаті сталася бійка. Більш чисельні нападники застосували пневматичну зброю та біти. Відомо, що один з нападників знаходиться в СІЗО. Докладніше - "ЗаБор".

Сталося це у суботу, 20 січня, в парку Гагаріна в районі магазину "Варус", однак відомо про бійку стало на наступний день у неділю. Про неї розповіли на Запорізькому форумі

Джерела в правоохоронних органах розповіли "ЗаБору" подробиці події. Так, ввечері військові побачили як на вулиці купа чоловіків б'ють людину й вступились за нього. Вони запропонували чоловікам просто припинити це і попередили, що вони військові. 

Ті проігнорували ці слова. 

Тоді вони застосували силу і людину, що били, вдалося врятувати. Але на допомогу нападникам прийшли інші. 

Бійка продовжилася. Було близько 10 нападників проти 3-х військових.

Джерела в правоохоронних органах повідомляють, що нападники застосували біти та навіть пневматичну зброю.

Відомо, що один з учасників масової бійки (один із нападників) зараз затриманий і знаходиться у СІЗО. Наразі з'ясовуються інші причетні.

Про кількість постраждалих наразі інформація невідома. 

З приводу цього інциденту "ЗаБор" ще 22 січня звернувся до прес-служби Національної поліції. Там повідомили, що знають про цей випадок, але ... нададуть інформацію після того, як їм її передасть слідчий. Поки що поліція офіційної інформації по цій події не надала.   

Нагадаємо, що в неділю вранці на площі Волі невідомий чоловік двічі вистрелив в жінку. Її життя не вдалося врятувати. Сам же ж вбивця застрелив себе, коли до нього підходили поліцейські.

Просмотров: 3469. Теги: разборки
Поделиться: