В Запоріжжі скасували погодинні відключення до кінця доби

Опубликовано 2023/02/03 - 15:14

На сьогодні на другу половину дня в Запоріжжі були відмінені погодинні відключення електроенергії. При цьому в обленерго підкреслюють, що якщо ситуація в енергосистемі зміниться, то можливо повернуть графіки відключень. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, що на сьогодні "Запоріжжяобленерго" значно зменшило кількість погодинних відключень для кожної черги.

Тепер обенерго повідомляє, що від 15:00 і до кінця доби в Запоріжжі скасовуються погодинні відключення. Причина в тому, що рівень енергоспоживання знаходиться в межах доведених на сьогодні лімітів.

"Станом на 14:00 рівень енергоспоживання знаходиться в межах доведених на сьогодні лімітів. Це дає можливість призупинити дію графіків погодинних стабілізаційних відключень. Тож із 15:00 і до кінця поточної доби (24:00 03 лютого 2023) погодинні відключення електроенергії СКАСОВАНІ. Якщо ситуація в енергосистемі зміниться та вимагатиме повернення до стабілізаційних відключень, про це буде повідомлено додатково. Графік на наступну добу буде розроблений та оприлюднений сьогодні ввечері, після того, як НЕК «Укренерго» доведе ліміти енергоспоживання по Запорізькій області на 04.02.2023", - повідомляє обленерго.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1448. Теги: веерные отключения электричество
Поделиться: