В Запоріжжі скасовані погодинні відключення світла (оновлено)

Опубликовано 2022/12/28 - 12:40

З 12 години 28 грудня в Запоріжжі скасовуються погодинні відключення електроенергії. Все через те, що наразі споживання електроенергії по Запорізькій області знаходиться на рівні лімітів. Докладніше - "ЗаБор".

"Запоріжжяобленерго" повідомляє, що сьогодні, 28 грудня, з 12:00 в Запоріжжі та області будуть скасовані будь-які відключення світла. При цьому там наголошують, що за потреби погодинні відключення можуть ввести знову.

"Оскільки наразі споживання електроенергії по Запорізькій області знаходиться на рівні лімітів, доведених НЕК «Укренерго», потреби у застосуванні графіків погодинних стабілізаційних відключень із 12:00 немає. У зв’язку із цим споживачі черг, що за графіками погодинних стабілізаційних відключень на 28.12.2022 мали погашатися із 12:00, не відключатимуться – до кінця поточної доби, якщо рівень енергоспоживання залишиться на тому самому рівні, що зараз. Якщо ситуація зміниться та виникне потреба повернутися до застосування графіків погодинних стабілізаційних відключень, про це буде повідомлено додатково на наших інформаційних ресурсах", - пише "Запоріжжіобленерго".

UPD: О 15:00 "Запоріжжяобленерго" повідомило, що в Запоріжжя та область повернули погодинні відключення світла.

"У зв’язку зі зростанням дефіциту електроенергії в єдиній енергосистемі України НЕК «Укренерго» зменшило ліміти енергоспоживання для Запорізькій області на 40 МВт. Внаслідок цього ми, на жаль, змушені повернутися до погодинних стабілізаційних відключень.Згідно з укладеним на сьогодні графіком, відключення відновляться о 15:00 із Третьої черги", - пише обленерго.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2669. Теги: веерные отключения электричество
Поделиться: