В Запоріжжі пройшов кольоровий дощ: що це було?!

Опубликовано 2024/04/25 - 13:54

Вчора, 24 квітня, в Запоріжжі було зафіксовано кольоровий дощ, візуально він мав жовтуватий відтінок. В центрі гідрометеорології заявили, що причиною цьому був пил, який прийшов із Сахари. Також додали, що таке може бути протягом ще 3-х днів. Докладніше - "ЗаБор".

Про це повідомляють у пресслужбі Запорізького обласного центру з гідрометеорології.

Так, вдень 24 квітня у місті Запоріжжя було зафіксовано випадіння кольорового дощу. Краплі дощу були непрозорими, візуально мали жовтуватий відтінок. Також містяни вчора зазначали, що в місті небо жовтуватого кольору.

"Причиною такого вигляду дощу став пил із Сахари, який з південно-західними повітряними масами 24 квітня досяг території України. Частинки пилу змішувалися з краплями води та при випаданні дощу на поверхні залишали брудні сліди", - йдеться в повідомленні центру.

В обласному центрі з гідрометеорології зазначають, що 25-27 квітня очікується збереження повітряних мас з Сахари, тому хмари та краплі дощу з пилом в цей період можуть знову мати жовтуватий відтінок.

На фото від центру з гідрометеорології – скляна поверхня вимірювача висоти нижньої межі хмар на метеостанції у місті Запоріжжя.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 374. Теги:
Поделиться: