В Запоріжжі проведуть службове розслідування над директоркою муніципального телеканалу щодо ймовірної корупції

Опубликовано 2024/04/17 - 09:57

Стало відомо, що директорку запорізького муніципального телеканалу МТМ відсторонили від посади на 2 місяці. Причиною стало те, що в.о.мера Анатолій Куртєв видав розпорядження щодо проведення службового розслідування за фактом ймовірної корупції. Докладніше - "ЗаБор".

Розпорядження в.о.мера опублікувала на своїй сторінці в соцмережі сама директорка "МТМ" Ірина Полієктова.

Цікаво, що Анатолій Куртєв видав такий документ у понеділок, 15 квітня, в День народження телеканалу "МТМ". Й з того дня Полієктову й відсторонили від виконання обов’язків. Нагадаємо, на посаду Полієктову призначив саме Куртєв.

Що стало причиною службового розслідування – не повідомляється. У розпорядженні сказано, що предметом розслідування є "виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного правопорушення" Службова комісія працюватиме до 14 червня.

Тут варто зазначити, що нещодавно суд в Запоріжжі визнав Полієктову винною у створенні конфлікту інтересів – у 2022 році та взяла на роботу свою доньку, встановила їй надбавку 50% від окладу та доплату за інтенсивність праці в 12%. Справу закрили через її "давність".

Цікаво, що наприкінці березня 2024 року Ірину Полієктову висунули на членство в Нацраді з питань телебачення та радіомовлення. Однак, ймовірно, це службове розслідування явно вплине на репутацію директорки телеканалу.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 6351. Теги: Телеканал Z Куртев Анатолий Ирина Полиектова
Поделиться: