В Запоріжжі припинили свою роботу два автобусних маршрути: подробиці

Опубликовано 2024/04/02 - 09:41

Дві запорізькі маршрутки припиняють роботу - це автобуси №87 та №55, які з'єднували Хортицький район та лівий берег. Причиною в міськраді називають, що підприємство не має можливості їх обслуговувати, однак запевняють, що припинення роботи лише тимчасове. Також на острові Хортиця було скасовано одну зупинку для транспорту. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що з 1 по 3 квітня (включно) в Запоріжжі не працюватимуть чотири трамвайних маршрути. Також повідомлялось, що один автобусний маршрут було подовжено.

Так, про нові зміни в роботі громадського транспорту повідомили у пресслужбі міської ради Запоріжжя.

На цей раз тимчасово припиняють роботу маршрутки №87 "проспект Металургів - Аптека (вул.Рубана)" та №55 "вул. Рубана - вокзал Запоріжжя-1". 

"В зв'язку з відсутністю можливості підприємством ТДВ "Автопарк" обслуговування цих автобусних маршрутів, перевезення пасажирів ними тимчасово не здійснюватимуться", - йдеться в повідомленні мерії. 

Також через зміну організації руху по острову Хортиця було скасовано зупинку "Хортицька академія" в напрямку лівобережної частини Запоріжжя.

Автобусний маршрут № 56 "Комбінат "Запоріжсталь" - Центральна прохідна" продовжує ходити за подовженим маршрутом. Його подовжено від зупинки "Центральна прохідна" через  пр. Моторобудівників, вул. Червону, вул. Залізничну,   вул. Троїцьку,  вул. Гоголя, вул. Дніпровську до кінцевої зупинки "майдан Волі" та у зворотному напрямку.

Як ходитиме інший громадський транспорт?!

Комунальні автобуси:

- з Бородінського мкрн (маршрути №18, 72) та Осипенківського мкрн (маршрут №17) слідують від вул. Гребельної через бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна,  вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, о. Хортицю, пр. Металургів, вул. Богдана Хмельницького, через пл. Запорізьку, пр. Соборний, далі за своїми маршрутами та в зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);

- "Завод "Запоріжкабель" - пр. Металургів" (тролейбусний маршрут №8) від кінцевої зупинки "Завод "Запоріжкабель", вул. Гребельна, через  бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна, вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки "пр. Металургів" та в зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);

- "вул. Піщана – пр. Металургів" (тролейбусний маршрут №3) від вул. Сергія Синенка через  вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки "пр. Металургів" та в зворотному напрямку.

Тролейбусні маршрути:

- з Космічного мкрн (маршрут №8) та Південного мкрн (маршрут №3) слідують по пр. Соборному до площі Запорізької та в зворотному напрямку.
- маршрути №11 та №17 організовано сполученням "вул. Сєдова – пл. Запорізька".

Рух трамвайних маршрутів №3 та №16 організовано наступним чином:

- трамвайний маршрут № 3 - "Запоріжжя Ліве – трамвайне депо";
- трамвайний маршрут № 16 - "Павло-Кічкас – трамвайне депо".

Інші автобусні та тролейбусні маршрути працюють за затвердженими схемами руху маршрутів.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1457. Теги: маршрутка троллейбус трамвай муниципальные автобусы
Поделиться: