В Запоріжжі презентували Муніципальну варту (фото)

Опубликовано 2023/06/07 - 16:25

Сьогодні, 7 червня, у Запоріжжі пройшла презентація Муніципальної варти (аналог Муніципальної міліції). За словами міської влади, вона буде співпрацювати із правоохоронними органами та забезпечувати правопорядок у місті, а також виконувати інші функції. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, ще в серпні 2022 року з'явилась інформація про те, що у Запоріжжі хочуть створити міську охоронну службу "Муніципальна варта". Однак рішення щодо її створення прийняли лише у грудні 2022.

Так, сьогодні, 7 червня, пройшла презентація нового КП. Начальником комунального підприємства "Муніципальна варта" став Дмитро Охрименко. 

Зазначається, що вже 2 червня комунальному підприємству було надано право складати протоколи про адміністративні правопорушення. Всього в міській охоронній службі 2 відділи: загальний і охорони громадського порядку. Останній відділ сформований поки на 50%.

Як повідомили на презентації, зараз у варті 21 людина: з них 14 інспекторів та 7 працівників належать до загального відділу. Усього інспекторів має бути 30.

Середня зарплатня співробітників КП "Муніципальна варта" - 13 тисяч гривень. Також зазначається, що вони не отримують бронь від мобілізації, однак з ними проводять юридичну і фізичну підготовки. 

З міського бюджету цього року на "Муніципальну варту" виділяють 10 мільйонів гривень.

"Всі ми розуміємо, що наше місто дуже велике місто і потребує правоохорону. В наших правоохоронців, Нацполіції, дуже багато завдань і саме у воєнний час їх все більше й більше. Ми чітко розуміємо, що правопорядок у нашому місті - це саме головне. Тому ми створюємо Муніципальну варту, яка буде взаємодіяти і допомагати нашим правоохоронцям щодо правопорядку у нашому місті. Але по функціоналу в Муніципальній варті будуть ще завдання, але саме головне, те що в нас буде комунікація саме з правоохоронцями, з Нацполіцією, тому що вже такі сумісні дії дали позитивний результат і ми підписали вже угоду з Нацполіцією і з ще одним з комунальних підприємств Запоріжжя, те що стосується незаконної торгівлі. Також інший приклад нашої співпраці - прибирання оцих незаконних МАФів, які знаходяться саме в нашому місті і люди, наші мешканці, відмічають результат нашої роботи. також хочу сказати, що Муніципальна варта буде долучатися до благоустрію, в обов'язковому порядку, і дуже багато функцій у них ще є", - розповів про роботу КП на презентації в.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 975. Теги:
Поделиться: