В Запоріжжі показали, як буде виглядати новий 5-поверховий ТРЦ з паркінгом (фото)

Опубликовано 2024/02/21 - 12:23

Місяць тому в історичній частині Запоріжжі почали будівництво нового ТРЦ на 5 поверхів, де більшість з них піде під паркінг. Так, забудовник показав оновлений проєкт того, як саме буде виглядати ТРЦ після закінчення будівництва. Також стало відомо, що там буде обладнано бомбосховище. Також власники розповіли "ЗаБору", що закінчити будівництво вони планують у грудні 2025 року.  Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, ТРЦ з паркінгом почали будувати у Запоріжжі. Забудова стартувала  в старої (історичної) частині міста. Відомо, що три поверхи цього центру займе паркінг, а ще два віддадуть під торговельно-розважальну частину. Також під магазини віддадуть прибудову. 

Отже, будують новий ТРЦ одразу за Малим ринком – між вулицями Поштовою та Шкільною. Називатися ТРЦ буде "OST park". 

Так, "OST park" опублікував проєкт знімки того, як саме буде виглядати торговельно-розважальний центр після завершення будівництва.

Там повідомили, що з лицевої сторони ТРЦ будуть торгові приміщення. Також забудовник запевняє, що в ТРЦ за всіма стандартами буде обладнано бомбосховище.

"Основний дизайн-проєкт Ostpark завершений, і ми готові його презентувати. Паркінг знаходитиметься на першому, другому та третьому поверхах. Торгово-розважальний комплекс на четвертому та п'ятому поверсі. 3 лицевої сторони також будуть торгові приміщення. Ми закриваємо питання бомбосховища - воно буде, та зроблять його за всіма стандартами", - йдеться в повідомленні забудовника.

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що в забудовника вже є графік будівництва паркомісць:

- Перша черга - Травень 2024 р.
- Друга черга - Липень 2024 р.
- Третя черга - Вересень 2024 р.
- Четверта черга - Листопад 2024 р.

Також власники розповіли "ЗаБору", що закінчити будівництво всього комплексу вони планують у грудні 2025 року. 

Анонсують також будівництво мийки самообслуговування для авто.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 8589. Теги: ТРЦ
Поделиться: