В Запоріжжі показали величезну вирву, яка залишилась від удару ворожої ракети по зеленій зоні (фото)

Опубликовано 2024/02/16 - 09:39

Під час вчорашньої ракетної атаки по Запоріжжю, один з ворожих снарядів вгатив по зеленій зоні в одному з районів міста. Так, з'явились фото з місця влучання ракети, де утворилась велика вирва глибиною близько 3-х метрів. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, вчора зранку, 15 лютого, рашисти завдали ракетного удару по Запоріжжю - обстрілу зазнав інфраструктурний обʼєкт. За останніми даними від влади, 6 людей отримали поранення - одна жінка в тяжкому стані. Як повідомив голова ЗОВА Іван Федоров, зафіксовано три ракетних влучання у Запоріжжі. Здебільшого це промзона, одна з ракет впала в зеленій зоні. 

Так, Державна екологічна інспекція Південного округу на своїх офіційних ресурсах поділилась знімками з місця влучання однієї з російських ракет. Мова йде про ту, що вдарила по зеленій зоні в одному з районів Запоріжжя. За їх даними глибина вирви - близько 3 метри.

"15 лютого 2024 року Запоріжжя прокинулось не від кави. Так, під ворожий обстріл потрапила зелена зона в одному з районів міста. Інспекторами оперативно було обстежено територію. Встановлено, що площа засмічення землі відходами руйнації склала понад 5 тис м2. Вирва від ракети досягає 68 м2, глибиною близько 3 метрів", - йдеться в повідомленні інспекції.

Варто зазначити, що поки не відомо, яким типом ракет російські терористичні війська вдарили по Запоріжжю.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Переглядів: 595. Теги: результаты обстрелов
Поділитися: