В Запоріжжі почали зводити перші модульні укриття, які будуються спільно із бізнесом (фото, відео)

Опубликовано 2023/10/25 - 16:56

В центрі Запоріжжя розпочали зводити модульне сховище, яке буде поєднувати укриття та об'єкт торгівлі. Роботи стартували на бульварі Шевченко. Раніше створення таких укриттів анонсували у міській раді. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, у вересні міська влада запропонувала проєкт сучасних модульних укриттів для Запоріжжя, які будуть суміщати сховище та об'єкти торгівлі. Їх будуть встановлювати не за кошти міського бюджету, а за кошти бізнесу. 

Так, стало відомо, що вже розпочались перші роботи по будівництву таких укриттів. Будівництво стартувало на бульварі Шевченко.

Згідно з інформаційною табличкою, яка встановлена на місці будівництва, підрядником є ТОВ "АЛД-Промстрой-2". Воно входить до "ALD інжиніринг та будівництво", де, за відкритими даними сервісу "YouControl", гендиректором є колишній директор з капітального будівництва та інвестицій меткомбінату "Запоріжсталь" Олексія Лебедєва. На компанію порушено справу про банкрутство.

Замовником робіт стала Тетяна Сергіївна Нода. За відкритими даними сервісу "YouControl" відомо, що жінка зареєструвала свій ФОП два роки тому й основний вид діяльності вказаний як надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

ВІДЕО

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1130. Теги: укрытия
Поделиться: