В Запоріжжі плитка з багатоповерхівки впала на голову жінці, що гуляла з маленьким сином (фото, відео)

Опубликовано 2023/05/26 - 09:08

Тиждень тому в Хортицькому районі Запоріжжя місцева жителька біла на прогулянці зі своїм маленьким сином і проходячи повз багатоповерхівку, їй на голову впала плитка. Після цього жінку госпіталізували. Докладніше - "ЗаБор".

Запоріжанка Аліна розповіла, що тиждень тому, 18 травня, разом зі своїм сином та мамою йшла повз будинок на вулиці Хортицьке шосе, 44-А, коли від нього з шостого поверху відкололася плитка, якою декорований будинок, і впала жінці на голову. Внаслідок цього у жінки травма голови.

"На голові були окуляри, вони пом'якшили удар. Якби окулярів не було на голові, то була б страшніша травма. Поряд зі мною йшов 5-річний син, якби йому потрапила на голову, це взагалі катастрофа була б. Прохожі викликали мені швидку, швидка приїхала, забрала мене до 9 лікарні, де наклали мені три шви", - розповіла жінка "Суспільне".

За словами Аліни після інциденту вона звернулася до керуючої компанії "Місто для людей", яка обслуговує цей будинок. Там їй відповіли, що будівля була огороджена спеціальною стрічкою, і ходити там не можна.

Однак за словами запоріжанки та місцевих жителів, що були свідками інциденту, в день коли жінці на голову впала плитка, стрічки не було. Аліна припускає, що її могли зірвати діти.

За словами прессекретарки керуючої компанії “Місто для людей” Валерії Ситник, огороджувальну стрічку, де сиплеться плитка, повісили ще на початку травня:

"Ці роботи будуть найближчим часом виконуватися, буде демонтаж, щоб зняти ту плитку, яка дихає, яка відходить. Поки що там заплановано п’ять квадратних метрів, але якщо в процесі роботи з’ясується і фахівці побачать, що є необхідність більше знімати, то знімуть всю плитку, яка є ненадійною".

За словами постраждалої місцевої жительки, нині всі обставини інциденту встановлює поліція.

"18 травня до поліції надійшла заява місцевої жительки про те, що цього дня вона отримала травму голови внаслідок падіння плитки з одного з багатоповерхових будинків по вулиці Хортицьке шосе. Заява громадянки зареєстрована, за вказаним фактом поліцейські проводять перевірку", - передає видання з посиланням на в пресслужбі Нацполіції.

Варто також зазначити, що в Запоріжжі за адресою вулиця Українська, 2а, також відвалюються плити, як зі стін, так і з балконів. Ще на голову нікому не впали, але лихо біда почало.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2533. Теги:
Поделиться: