В Запоріжжі планують відремонтувати готель Україна й створити на його базі шелтер для переселенців

Опубликовано 2024/03/28 - 16:50

Стало відомо, що в Запоріжжі обласна влада хоче провести ремонтні роботи в комунальному готелі Україна, що в центрі міста. Все для того аби створити там шелтер для переселенців, людей з інвалідністю і т.д. Щодо грошей на сам ремонт, то йдуть перемовини із міжнародним банком. Також ЗОВА хоче залучити ООН та міжнародних донорів до інших потреб цього центру. Докладніше - "ЗаБор".

Про плани стосовно комунального готелю "Україна" розповів заступник голови Запорізької ОВА Артур Бойко на Координаційній зустрічі Управління ООН з координації гуманітарних справ.

За його словами, наразі ОВА веде перемовини із міжнародним інвестиційним банком, який виділить кошти на ремонт готелю. Цей ремонт планується для того, аби створити в приміщенні шелтер для переселенців, людей з інвалідністю та інших соціальних категорій населення. 

Так, зокрема під час свого виступу Бойко закликав міжнародних донорів доєднатись до цього проєкту та допомогти з грошима на меблі для шелтеру, оргтехніки та багатьох інших потреб. 

Варто зазначити, що ремонт в готелі "Україна" планують завершити до кінця 2024 року.

Нагадаємо, що готель "Україна" знаходиться на балансі обласної ради. Він вже не працює декілька років через те, що там вийшли з ладу системи опалення, каналізації. Готель потребував ремонту, але обласна влада відмовляла в виділенні грошей. 

А із початком війни очільники області відмовлялися розглядати готель, як прихисток для переселенців.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3771. Теги: ремонты переселенцы
Поделиться: