В Запоріжжі після блекауту ввели віялові відключенння електроенергії

Опубликовано 2022/11/24 - 07:02

Після вчорашньої масованої ворожої атаки на міста України, на сьогодні в Запоріжжі і області ввели графіки погодинних відключень. Вони почнуться з 9 ранку і будуть діяти протягом дня. Докладніше - "ЗаБор".

"Запоріжжяобленерго" повідомляє, що отримало термінове розпорядження на введення погодинних відключень. 

Для жителів Запоріжжя вони почнуться з 9 ранку. Спочатку відключать першу чергу, далі другу і після - третю.

"За терміновим розпорядженням НЕК "Укренерго" з метою стабілізації стану єдиної енергосистеми у Запорізькій області 24 листопада введено графіки стабілізаційних погодинних відключень електроенергії. Графіки діють із 06:00, відключення розпочалися із Четвертої черги. О 09:00 погашається Перша черга, за нею – Друга, далі – Третя. Орієнтовна тривалість відключення для кожної черги – 3 години з урахуванням часу, необхідного на здійснення переключень. Відключення для Першої – Третьої черг повторюватимуться протягом дня. У випадку скасування дії графіків або змін у графікам, про це буде повідомлено додатково", - повідомляє запорізька компанія.

Там також нагадали, що протягом дня не виключені аварійні відключення електроенергії, якщо цього вимагатиме стан єдиної енергосистеми. У такому випадку тривалість відключення нерегламентована.

Списки очередей:

- Первая очередь;
- Вторая очередь;
- Третья очередь;
- Запорожский район (1-3 очереди).

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 5268. Теги: веерные отключения
Поделиться: