В Запоріжжі офіційно дозволили відвідувати Хортицу та навіть організовувати табори на острові

Опубликовано 2024/04/22 - 11:45

З початку повномасштабної війни в Запоріжжі було під забороною відвідання острова Хортиця. Так, стало відомо, що обласна влада внесла зміни в це  рішення - тепер мешканцям можна відвідувати та організовувати табори відпочинку. Але.... стосується це не усього острова.  Докладніше - "ЗаБор".

Про зміну рішення стало відомо з розпорядження голови Запорізької ОВА Івана Федорова датованого ще 10 квітня 2024 року.

Так, згідно з офіційним розпорядженням дозволено перебування людей і організація таборів відпочинку у лісових насадженнях, прилеглих до туристичних об’єктів Національного заповідника "Хортиця" в північно-східній частині острова.

Варто зазначити, що сама на цій частині острова Музей історії запорозького козацтва та історико-культурний комплекс "Запорозька Січ". До того ж саме північно-східна частина Хортиці є найпопулярнішою серед туристів.

Водночас продовжує діяти заборона для відвідування всієї іншої території, а це: о. Хортиці, о. Байди, о. Розтьобін, скелі Три Стоги та Два брати. Також забороняється розміщувати пункти з оренди велотранспорту та пересуватись на будь-якому транспорті поза меж доріг з асфальтним покриттям.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1650. Теги: Хортиця Федоров Иван
Поделиться: