В Запоріжжі обленерго знову прокоментували зміни в графіках і те, яким чином обирають черги на скасування відключень

Опубликовано 2024/07/10 - 16:52

Через постійні зміни в енергосистемі та об'ємі енергоспоживання в Запоріжжі часто відбуваються зміни графіків відключення. Через це багато запоріжців обурюються чому одній черзі скасовують відключення, а іншій - ні. Так, в "Запоріжжяобленерго" прокоментували ці скарги від містян. Докладніше - "ЗаБор".

За словами обленерго, якщо треба відмінити відключення для однієї з черг, то на цю роль підпадає та, яка є на вимкнення останньою в цей час (тобто третьою або четвертою/додатковою).

"Чому у випадку пом’якшення ГПВ одній черзі відключення скасовують, а іншій – ні? Яким чином обирають?" Всі клітинки у графіках, які ми формуємо на підставі доведеного диспетчерським центром НЕК «Укренерго» завдання, забарвлені у п’ять кольорів:
• білий – вимкнення не заплановано.
• темно-сірий – вимикається через застосування однієї черги одночасно;
• світло-блакитний – вимикається через застосування двох черг одночасно;
• світло-сірий – вимикається через застосування трьох черг одночасно;
• світло-зелений – вимикається через застосування чотирьох черг одночасно.

Коли отримуємо від НЕК  «Укренерго» вказівку у певний проміжок часу скасувати застосування, приміром, чотирьох черг одночасно, з графіку на цей час прибирається черга, позначена відповідним кольором – світло-зеленим. За такою ж логікою відбуваються зміни й в інших випадках: якщо скасовуються три черги одночасно – прибираємо світло-сірі клітинки, якщо дві – блакитні. Темно-сірі зникають, якщо графік скасовано взагалі. ‼️Жодних «елітних» черг, жодної упередженості – чітко дотримуємося описаного вище алгоритму та розробленої Схеми застосування ГПВ", - йдеться в офіційній заяві обленерго.

За їх словами, якщо вони діятимуть інакшим чином, за кожної зміни переробляючи графік "вручну" наново, доведеться змінювати час коли у певних черг саме Є світло.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 5725. Теги: отключения
Поделиться: