В Запоріжжі невідомий повісив собаку на дереві: офіційний коментар поліції

Опубликовано 2024/02/21 - 11:33

В запорізьких соцмережах розповсюдилось фото, як хтось повісив собаку на дереві в Заводському районі Запоріжжя. Так, на місці працювали правоохоронці, там розпочали кримінальне провадження щодо жорстокого поводження з твариною. Докладніше - "ЗаБор".

На початку тижня в запорізьких соцмережах повідомляли про жорстоке поводження із собакою в Заводському районі міста. Повідомлялось, що хто повісив собаку на дереві й публікував жахливі фото з місця події.

Так, на ці повідомлення відреагували у Нацполіції.

Там повідомили, що 19 лютого під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці натрапили на відповідну публікацію. На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення № 1 Запорізького райуправління поліції. Правоохоронці обстежили територію, але тіло собаки не знайшли.

Відомості за цим фактом слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Правова кваліфікація - ч. 1 ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Нині тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин події, свідків та осіб, причетних до скоєння злочину.

В Нацполіції просять всіх, хто володіє корисною для розслідування інформацією, звернутись до відділення поліції № 1 (Заводське) ЗРУП або зателефонувати 102.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 798. Теги:
Поделиться: