В Запоріжжі назвали попередні дати завершення відбудови будинку, який обстріляли 1,5 року тому (фото)

Опубликовано 2024/05/14 - 16:52

В Запоріжжі на вулиці Незалежної України/Якова Новицького житловий будинок було частково зруйновано ще 1,5 року тому. Зараз там вже йдуть роботи з реконструкції та відновлення. За словами голови ОВА, повністю здати роботи планують аж у серпні 2025 року, або якщо фінансування буде постійним, то навіть у в листопаді 2024 року. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, п'ятиповерховий будинок зазнав ворожого ракетного удару 10 жовтня 2022 року. Тоді рашисти здійснювали активний терор Запоріжжя обстрілами з С-300. Будинок на Якова Новицького став третім терактом за кілька днів, забравши життя 8-х людей.

Так, сьогодні, 14 травня, голова Запорізької ОВА Іван Федоров провів виїзний брифінг на місці зруйнованого будинку. Там він повідомив, що ввести в експлуатацію цей будинок вони планують аж у серпня 2025 року.

Водночас Федоров зазначив, що якщо фінансування реконструкції буде сталим та постійним, то вони будуть намагатись завершити роботи вже у листопаді 2024 року. 

"Два підʼїзди були повністю зруйновані, сусідні – зазнали пошкоджень. Сьогодні тривають роботи з капітального ремонту будівлі. В будинку – 10 під'їздів, 5 поверхів та 150 квартир. Планується відремонтувати 59 пошкоджених квартир та провести комплексні роботи з реконструкції. При сталому фінансуванні, не виключення, що завершимо будівництво  раніше – в листопаді 2024 року. З 12 пошкоджених будинків Запоріжжя, в 10 вже триває реконструкція. По двох – готується проєктна документація", - повідомив Іван Федоров.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 313. Теги: реконструкция последствия обстрелов
Поделиться: