В Запоріжжі напали на мешканця Дніпра: його побили молотком, а потім... завернули у ковдру (фото)

Опубликовано 2024/05/24 - 12:29

Два чоловіки жорстоко побили мешканця Дніпра у Запоріжжі. Вони завдавали чоловіку ударів руками, ногами, гітарою, молотком, палкою та вимагали від нього гроші. Коли дніпрянин знепритомнів, запоріжці відібрали в нього все майно, замотали  у ковдру й залишили на вулиці. Над нападниками пройшов суд, їх засудили до 11 років ув'язнення. Докладніше - "ЗаБор".

Про це повідомили у пресслужбі Запорізької обласної прокуратури. 

За даними слідства, у квітні 2023 року два запоріжці познайомились із мешканцем Дніпра біля одного з хостелів Запоріжжя, у якому той намагався винайняти місце для ночівлі. Натомість чоловіки запропонували йому на ніч залишитися в орендованому ними будинку.

Коли вони прийшли до оселі, то запоріжці розпочали бити чоловіка. Удари завдавали руками, ногами, гітарою, молотком, палкою тощо. Вони вимагали від нього гроші, а також пін-коди від банківських карток. Після того як чоловік знепритомнів, забрали у нього телефон, сумку, гроші, банківські картки та інше майно, замотали чоловіка у ковдру та залишили на вулиці.

Після скоєного покинули місце інциденту.

Відомо, що від отриманих ушкоджень дніпрянин перебував у лікарні більше ніж 15 днів, з яких 9 без свідомості.

Так, нещодавно над запоріжцями пройшов суд й обох визнано винними у розбійному нападу (ч. 4 ст. 187 КК України). Кожного засуджено до 11 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 701. Теги:
Поделиться: