В Запоріжжі на пляжі побили чоловіка за зауваження стосовно російської музики - ЗМІ (фото)

Опубликовано 2023/08/06 - 20:07

Вчора, 5 серпня, на Заводському пляжі в Запоріжжі сталася бійка через зауваження стосовно гучної російської музики. Чоловіка, який робив зауваження, жорстоко побили. Про це розповідає один із Запорізьких сайтів. 

Так, нагадаємо, как писав "ЗаБор", вчора на пляжі в Хортицькому районі загинув 17-річний хлопець і ще двох підлітків вдалося врятувати

Подія іншого порядку сталася на пляжі Кічкасу. 

Інцидент стався вчора, 5 серпня, у Заводському районі міста. Ввечері молодики пляжі, що по вулиці Лейтенанта Шмідта, гучно включили російську музику. Після цього до них підійшов чоловік і зробив зауваження. Тут майже не сталася бійка, але музику російського виконавця вимкнули. 

Через деякий час хлопці знову врубили музику і зробили її ще гучніше. Чоловік знову підійшов і тут вже дійшло діло дальше ніж словесні перепалки. 

Молодики з компанії жорстко побили чоловіка. 

"За свідченнями очевидців, нападники, ймовірно, зламали йому ніс та ногу, оскільки все обличчя чоловіка було в крові, і він не міг піднятися. Свідки заступилися за постраждалого. Викликали на місце події правоохоронців й медиків", - розповідає. сайт Форпост. 

Молодиків намагалися затримати, але вони збігом до прибуття поліції. 

За коментарем стосовно цієї події "ЗаБор" звернувся у прес-службу управління Нацполіції Запорозької області. 

Просмотров: 3832. Теги:
Поделиться: