В Запоріжжі на місці відомого ресторану Аристократ відкриється новий заклад (фото)

Опубликовано 2024/06/07 - 17:10

В центрі Запоріжжя закрився один з найвідоміших ресторанів міста - Аристократ. Стало відомо, що вже наступного тижня в приміщенні колишнього закладу відкриється новий гастробар. Докладніше - "ЗаБор".

Про відкриття нового закладу у приміщенні "Аристократу" стало відомо з соціальних мереж. Варто зазначити, що кілька місяців тому приміщення ресторану виставили на продаж.

Як розповіли представники ресторанного бізнесу у Запоріжжі "ЗаБору", нині вже колишній "Аристократ" взяв в оренду Артур Гатунок (власник мережі магазинів "Yabloki" та пляжно-розважального комплексу "Pool&Beach"). Також за словами рестораторів Запоріжжя, приміщення "Аристократу" хотів взяти в оренду Рамзі, власник закладу "Нарешті" та готелю Венеція, однак передумав.

З інформації з соцмереж відомо, що вже в понеділок, 10 червня, там відкриють новий гастробар з назвою "Senator".

Довідка "ЗаБор":

Ресторан "Аристократ" у Вознесенівському районі Запоріжжя базується на перетині проспекту Маяковського та проспекту Соборного в "тріумфальній" арці. Заклад був один із найвідоміших ресторанних закладів у місті. Приміщення має три поверхи - два у зовнішній частині, один – у підвалі. Також є літній майданчик.

Ресторан працював у Запоріжжі з 2008 року.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 16252. Теги: ресторан
Поделиться: