В Запоріжжі Муніципальна варта буде допомагати віськоматам і почне ходити по квартирах (відео)

Опубликовано 2023/11/29 - 22:28

Мунварта в Запоріжжі виходить на новий рівень. Вони будуть виходити на ОСББ, робити списки мешканців і попереджати їх про необхідність сходити в військомати.  Про це розповіли сьогодні, 29 листопада, чиновники мерії під час сесії міськради. Детальніше - "ЗаБор"

Як стало відомо, Міськвиконком  після засідання Ради оборони прийняв рішення залучити працівників  комунальної «Муніципальної варти» до допомоги ТЦК. Вони займуться  оповіщенням населення з питань мобілізації.

Заступник міського голови Олександр Власюк запевняє, що Мунварта буде діяти тільки в рамках закону і саме повістки вони роздавати не будуть.

За його словами, вони будуть забезпечувати перевірки підприємств всіх форм власності. Адже люди, які працевлаштовані, мають стати на облік і за це відповідає керівник підприємства.

Більш того, він додає, що й  ті, хто не працює (чи працює не офіційно) також мають стати на облік.

«Як представники міської ради ми маємо разом з ТЦК забезпечити взаємодію з головами ОСББ, з керівниками підприємств всіх форм власності, бо війна вона для всіх і немає розмежувань – всі мають стати на облік. Ми розуміємо, які ризики у зв’язку з цим можуть бути в суспільному просторі. Точно Мунварта не буде задіяна в якихось примусових діях. Це неприпустимі речі. Наше завдання – роз’яснювальна робота», - заявив Власюк (ВІДЕО ).

Анатолій Куртєв, як в.о. мера, також дав пояснення по цій ініціативі. Він заявив,  що вони усе роблять в рамках законодавства.

 «Ми повинні залучатися, як громада, до оповіщення населення щодо мобілізації. Таким чином в місті створена 21 група, яка буде працювати у всіх районах із залученням поліції, військоматів й муніципальної варти», - повідомив Куртєв.

І от ці групи разом з ОСББ будуть ходити по будинкам та сповіщати мешканців про необхідність встати на військовий облік, а також звірити свої дані та про необхідності з’явитися до військкомату, якщо вони цього не зробили.

Робочі групи вже розпочали працювати з сьогоднішнього дня, 29 листопада, по районам з 7 до 9 ранку та з 17.00 до 19.00 години вечора.

Просмотров: 3336. Теги: военкомат Муніципальна варта мобилизация
Поделиться: