В Запоріжжі між дівчатами-підлітками сталась бійка, одна з них впала з даху дитсадка: офіційний коментар поліції (відео)

Опубликовано 2024/06/13 - 10:54

Днями в соцмережах поширилось відео того, як в Шевченківському районі на даху покинутого дитсадочка сталась бійка між двома дівчатами підлітками. В результаті одна з дівчат впала з даху будівлі. В Нацполіції офіційно прокоментували цю подію й розповіли подробиці інциденту. Докладніше - "ЗаБор".

В соцмережах повідомлялось, що попередньо, інцидент трапився на даху покинутого дитячого садочку в Шевченківському районі Запоріжжя. Між дівчатами-підлітками виник конфлікт, у результаті якого одна з них – впала з 2-го поверху. 

З відео у більшості користувачів соцмереж склалось враження, що одна з дівчат скинула (зіштовхнула) іншу з даху.

Нацполіція офіційно прокоментувала це резонансне відео.

Так, за даними слідства, інцидент стався ще 3 червня. За словами підлітків, під час конфлікту потерпіла сама сплигнула з висоти. До лікарні дівчина не зверталася. Її батько запевняє, що ніяких травм вона не отримала, в чому також пересвідчилися ювенальні поліцейські.

Відносно батьків учасників конфлікту складені адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП. Перевірка за цим фактом триває.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3881. Теги:
Поделиться: