В Запоріжжі містяни, що постраждали від російських обстрілів, можуть отримати допомогу від мерії та від держави: подробиці

Опубликовано 2024/04/07 - 13:19

Запоріжці, оселі яких були пошкоджені обстрілами російських терористичних військ, можуть отримати допомогу, як від держави, так і від міської влади. Пільгові категорії отримають разову грошову допомогу від міста, у вигляді 15 тисяч гривень, запевняє мерія. Детальніше - "ЗаБор".   

Нагадаємо, що5 квітня російські терористичні війська завдали ракетні удари по Запоріжжю. Так, "ЗаБор" писав, що рашисти вдарили по Запоріжжю ракетами. За попередніми даними від мерії, внаслідок російської атаки по Запоріжжю  були поранені  6 людей. Потім в ЗОВА повідомили про двох загиблих.  Пізніше кількість загиблих зросла до трьох, а постраждалих до 19-ти. Потім повідомлялось вже про 4 загиблих людей. 

23 людини поранено. Вісім з них, у тому числі дві дитини 9-ти і 17-ти років, знаходяться у лікарні. Четверо з восьми – у важкому стані, повідомило вчора ЗОВА. 

Також 6 квітня окупанти здійснили ракетні удари по запорізьким підприємствам

За останні дні за допомогою до соцпрацівників звернулися вже 156 запоріжців, 36 з яких є представниками пільгових категорій, повідомляє сьогодні мерія.

"Усі мешканці постраждалих будинків можуть отримати допомогу від держави на ремонт житла в рамках програми єВідновлення, а громадяни пільгових категорій також можуть розраховувати на одноразову виплату від міста у розмірі 15 тисяч гривень в рамках Міської комплексної програми соцзахисту населення", - така інформація публікується на каналі очільника міста Анатолія Куртєва.

Для оформлення виплати звертайтеся до відділів прийому громадян департаменту соціального захисту населення.

Просмотров: 286. Теги:
Поделиться: