В Запоріжжі місцева жителька подала до суду на районну адміністрацію: подробиці

Опубликовано 2023/09/18 - 14:15

Місцева мешканка Запоріжжя подала в суд на районну адміністрацію Олександрівського району через не прибрані обмежувачі паркування. Суд виніс на користь запоріжанки й визнав адміністрацію винною. Докладніше - "ЗаБор". 

У 2022 році виконавчий комітет прийняв рішення "Про усунення наслідків порушень Правил благоустрою території міста Запоріжжя" по вулиці Запорізькій, згідно з яким райадміністрації мала звільнити територію перед будинком від об`єктів, встановлених без відповідних дозвільних документів. 

Як повідомляється в реєстрі судових рішень, за словами позивачки, така ситуація сталася через самовільне встановлення деякими мешканцями будинку металевих конструкцій для паркування власних автомобілів на визначених місцях. В результаті таких дій вільний в`їзд до будинку виявився заблокованим для інших мешканців.

Місцева жителька направляла численні звернення від неї та інших мешканців будинку до райадміністрації, а також безпосередньо до Запорізької міської ради, однак вони жодних результатів не дали. Внаслідок цього зросла кількість блокувачів окремих паркувальних місць, а також був облаштований масштабний паркувальний майданчик на місці зеленої зони із забетонованою огорожею, шлагбаумом, цепом, навісним замком тощо.

На суді посадовці з райадміністрації сказали, що комісії не вдавалось погодити конкретні дати для здійснення демонтажу із всіма необхідними службами. І взагалі заявили, що цими питаннями мають займатись не вони, а департамент муніципального управління.

За словами чиновників, вони намагалися хоч щось зробити. Так, в липні та серпні 2023 року працівники КП "ЕЛУАШ" демонтували один обмежувач паркування поряд з трансформаторною підстанцією. На інших обмежувачах паркування, були припарковані автомобілі, їх власники в цей час були відсутні, а голова ОСББ відмовилась розкривати інформацію щодо них.

Розглянувши всі докази, суд задовольнив позовні вимоги – визнав протиправною бездіяльність районної адміністрації по Олександрівському району та зобов’язав посадовців звільнити за один місяць територію від об`єктів, встановлених без відповідних дозвільних документів

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2094. Теги:
Поделиться: