В Запоріжжі мешканцям будинків, що постраждали 22 березня, почали видавати акти обстеження майна: що за цим стоїть?! (фото)

Опубликовано 2023/03/25 - 16:29

Запоріжцям, що мешкали в двох найбільш постраждалих 22 березня будинках в районі Набережній, розпочали видавати акти обстеження пошкодженого майна. Тільки після цього вони можуть отримати акти ВПО і розраховувати на виплати від міської влади та держави. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, у середу, 22 березня, терористичні війська рф нанесли масовані ракетні удари по Запоріжжю із ракетних систем залпового вогню "Смерч". За останньою наявною інформацією, 34 людини постраждали, серед них троє дітей. Також одна людина загинула. На обстріл російськими терористами багатоквартирних будинків у Запоріжжі 22 березня відреагували також і Білому домі

Нагадаємо, що після обстрілів будинку по вулиці Незалежної України одним із звинувачень міської влади було у тому, що в них не був відпрацьований механізм роботи із постраждалими і надання ім відповідної допомоги та консультацій. Отже ж у цей раз влада працює більш оперативно і вже на випередження сповіщає про видачу актів обстеження майна. 

Власники зруйнованих та пошкоджених квартир можуть отримати ці документи з 10 до 17:00 у наметі міської ради, встановленому біля багатоповерхівок, заявляє на своєму каналі в соцмережі в.о.мера Анатолій Куртєв.

Після отримання акту мешканці, чиє житло було зруйноване або визнане непридатним для проживання у результаті російського обстрілу, зможуть оформити статус ВПО та отримувати відповідні виплати від держави та міста.

Також, не зважаючи на вихідні, біля будинків працюють усі міські служби, які усувають наслідки обстрілу.  Продовжується демонтаж пошкоджених зовнішніх конструкцій, збір та вивезення сміття, "закриття" вибитих вікон, рапортує влада.

На місцях знаходяться і соцпрацівники, які консультують мешканців та надають їм гуманітарну допомогу.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

 

Просмотров: 599. Теги: обстрелы результаты обстрелов
Поделиться: