В Запоріжжі маршрутки перестали брати пасажирів на місця для стояння: що про це відомо?!

Опубликовано 2024/03/01 - 16:57

Водії громадського транспорту у Запоріжжі все частіше проїжджають повз зупинки не приймаючи пасажирів на стоячі місця. Так, маршрутники розповідають, що причина в тому, що патрульні все частіше почали штрафувати маршрутки, які заповнені "стоячими" пасажирами. Водночас у поліції запевняють, що більше контролювати ніж раніше не стали. А от в мерії взагалі відмовились коментувати цю ситуацію. Докладніше - "ЗаБор".

Про проблеми з громадським транспортом у Запоріжжі розповідає видання "Суспільне Запоріжжя".

Так, місцева жителька Ольга розповіла, що ввечері добратись додому майже неможливо, адже маршрутки просто проїжджають повз зупинки громадського транспорту.

"Транспорт не їздить. Не бере стоячих пасажирів. Постійно, тому що патрульна поліція контролює це все. А таксі 220 гривень, якщо ввечері, то може і 300 гривень коштувати", - розповіла запоріжанка.

За словами водія маршрутки №96 (Нікопольський поворот - Запоріжсталь) Євгена, за останній тиждень почастішали штрафи від патрульної поліції. Так, перевезення більшої кількості пасажирів, ніж дозволено, тягне за собою штраф у розмірі 170 гривень.  Щоб не платити, водії просто проїжджають повз зупинку, якщо в маршрутці всі місця вже зайняті.

"Залякують водіїв, у нас половина машин з'їхала, бояться вже, бо вже багатьох оштрафували. У мої роки, я вже іншу спеціальність не матиму, я водій, якщо у мене відберуть права - я без шматка хліба залишуся", - розповів водій.

При цьому в Патрульній поліції заявляють, що більше контролювати ніж раніше не стали. Зокрема про це каже старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції в Запорізькій області Антон Журавський.

Цікаво, що у міській раді коментувати ситуацію, що сталася з громадським транспортом у Запоріжжі взагалі відмовились.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 462. Теги: маршрутка
Поделиться: