В Запоріжжі чоловік втратив 35 тисяч гривень через шахрайську схему: подробиці

Опубликовано 2024/02/29 - 17:01

В Запоріжжі шахраї в месенджерах надсилають повідомлення або телефонують та пропонують грошову допомогу від міжнародної благодійної організації. Так, один місцевий житель повірив шахраям і замість допомоги в 6 тисяч гривень, втратив зі своїх рахунків 35 тисяч гривень. Докладніше - "ЗаБор".

Про шахрайську схему застерігає поліція Запоріжжя.

Так, 27 лютого до правоохоронців звернувся 69-річний містянин та повідомив, що в одному з месенджерів йому надійшла пропозиція отримати грошову допомогу у розмірі 5 700 гривень від міжнародної благодійної організації.

Чоловік перейшов за посиланням до мобільного банкінгу та ввів персональні дані та реквізити власної банківської картки. Згодом виявив, що з його рахунку були списані майже 35000 гривень.

В поліції повідомляють, що ще одна жінка ледь не втрапила в руки шахраїв та не втратила свої гроші.

Це сталось у Заводському районі. До 39-річної жінки зателефонував псевдопрацівник організації з надання грошової допомоги. Під час бесіди запоріжанка частково надала свої персональні дані. Втім, в процесі діалогу зрозуміла, що спілкується з шахраєм, тож негайно кинула слухавку. До правоохоронців звернулася, щоб проінформувати про це. Гроші жінка не втратила.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 782. Теги: мошенничество
Поделиться: