В Запоріжжі чоловік погрожував гранатою в магазині: подробиці (фото)

Опубликовано 2024/06/24 - 15:55

В одному з районів Запоріжжя в неділю містянин пограбував магазин. Як повідомили в поліції, при розбійному нападі чоловік погрожував працівникам гранатою. Правоохоронцям вдалось затримати нападника. Докладніше - "ЗаБор".

Про це розповів заступник начальника обласного управління Нацполіції Руслан Невожай на своїй сторінці в соцмережі. 

За його словами це вчора, 23 червня. Близько 18:59 до поліції надійшло повідомлення про те, що чоловік, озброєним гранатою, вчинив розбійний напад на один з магазинів району.

"Для швидкого реагування та розкриття такого роду тяжких вуличних злочинів в залежності від конкретної ситуації, часто вводяться спеціальні поліцейські плани, створюються та задієються резерви тощо. І тому швидко розкрити подібний злочин, як-то кажуть «дорогого коштує».  Тут перше завдання - це убезпечити наших громадян від злочинних дій; і вже далі, швидко розкривши тяжкий злочин та зекономивши час, раціонально і з користю використати його для розкриття латентних тяжких і особливо тяжких злочинів та для вирішення інших оперативних задач", - написав правоохоронець.

Так, за його словами озброєного грабіжника затримали працівники Патрульної поліції. Ним виявився  раніше не судимий 22-річний мешканець Запоріжжя.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 518. Теги: граната
Поделиться: