В Запоріжжі чоловік на вулиці напав на жінку волонтера - відомий журналіст (фото, відео)

Опубликовано 2024/05/24 - 11:13

В Комунарському районі Запоріжжя серед дня чоловік напав на 72-річну жінку волонтера та собаку, яку вона підгодовувала, повідомив в мережі відомий журналіст. Під час конфлікту жінка впала на бетонну плиту. За результатами медобстеження в волонтерки струс мозку та забій кількох ребер. Запоріжців просять допомогти опізнати чоловіка, який вчинив напад. Сама жінка підтверджує факт нападу. Поліція поки що не коментує цю подію. Докладніше - "ЗаБор".

Про інцидент розповів відомий запорізький журналіст Юрій Гаєв. Так, за його словами, це стало 29 квітня близько 10-ї ранку в Комунарському районі Запоріжжя. 

"29 квітня близько десятої ранку на вулиці трапився конфлікт між цим чоловіком і літньою жінкою, добре відомою у Запоріжжі волонтеркою, яка підгодовувала бродячого собаку, що робить постійно. Чоловік підійшов до тварини й вдарив її ногою, коли ж жінка запитала, нащо він таке робить, чоловік, не сказавши ні слова у відповідь, наблизився й сильно штовхнув її", - розповів журналіст.

Внаслідок удару жінка впала на бетонну плиту. За результатами медичного обстеження волонтерці поставили діагноз струс мозку і забій кількох ребер.

Після нападу чоловік швидко покинув місце події. За словами Юрія Гаєва, нападник може мешкати в районі вулиці Оранжерейна (Комунарський район). 

"Зараз цю людину розшукують правозахисні органи, та поки що результату немає. Хуліган має відповісти за те, що зробив. Допоможіть встановити його особу", - написав журналіст у своєму пості.

Журналісти "ЗаБору" знайшли постраждалу жінку. Нею виявилася Анна Попова.

"Я заслужений волонтер України, маю 72 роки, врятувала не одну дитину. Два тижні тому на мене біля дому напав негідник,я отримала серйозні травми", - розповіла вона. 

Про відео з камери спостереження вона розповіла наступне: 

"Нападу самого не видно, бо він закритий деревами. Але видно як він виходить на 0:48 сек. з-під дерев, де був скоєний напад, і весь час рухається різко вліво, особливо на 1 хв 07 сек.Я тільки через деякий час зрозуміла, що він робив удар цілеспрямовано, але так вийшло, що я від удару впала не потилицею на сходи, а на лівий бік.Справа в ЄРДР є, але чекають висновок СМЕ".

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 841. Теги: волонтеры
Поделиться: