В Запоріжжі були введені графіки погодинних відключень світла

Опубликовано 2022/12/13 - 08:33

На сьогодні, 13 грудня, в Запоріжжі та області обленерго ввело в дію погодинні відключення, орієнтована тривалість яких - 3 години. При цьому запоріжців попереджають, що можуть бути введені і аварійні або екстренні відключенння. Докладніше - "ЗаБор".

"Запоріжжяобленерго" повідомляє, що були введені віялові відключення. Їх орієнтована тривалість - 3 години.

При цьому в обленерго одразу попереджають, що за необхідності можуть бути введені аварійні або екстренні відключення електроенергії. Щобо цього будуть повідомляти додатково.

"За графіком погодинні стабілізаційні відключення розпочнуться о 00:00 із Першої черги (подальший розклад – в інфографіці). Орієнтовна тривалість відключення для кожної черги – 3 години, із можливою невеличкою затримкою на доїзд фахівців ПАТ «Запоріжжяобленерго» до обладнання. Також можлива затримка у випадку оголошення повітряної тривоги. 
УВАГА! 13 грудня можливі введення також аварійних стабілізаційних та екстрених стабілізаційних відключень електроенергії. Останні передбачають як збільшення тривалості відключень, так і залучення до них споживачів інших черг – в обсягах та на час, необхідні для стабілізації рівня енергоспоживання. У випадку їх впровадження про це буде повідомлено додатково. Просимо слідкувати за повідомленнями на наших інформаційних ресурсах", - йдеться в повідомленні обленерго.

Просмотров: 2890. Теги: веерные отключения электричество
Поделиться: