В Запоріжжі будуть будувати багатоповерхівку для військових та їх сімей: подробиці

Опубликовано 2024/06/03 - 11:39

В Запоріжжі погодили виділення землі для будівництва багатоквартирного будинку для військовослужбовців та їх сімей. Як передає міська влада, проєкт рішення не могли узгодити близько 6 місяців, однак вже 20 травня, на позачерговій сесії міськради, було погоджено проєкт. Докладніше - "ЗаБор".

Про це повідомила секретар міської ради Запоріжжя Регіна Харченко у своїх соцмережах. За її словами, проєкт рішення про виділення землі для будівництва багатоповерхівки для військових "ходив" кабінетами міської ради з початку 2024 року і його чомусь ніяк не могли узгодити. 

Як повідомила Харченко, у середині травня вона зустрілась з керівником одного з підрозділів Нацгвардії, а вже за тиждень після цього, 20 травня, міська рада на позачерговій сесії погодила виділення землі під будівництво.

"У середині травня я мала зустріч з керівником одного з підрозділів Національної гвардії України. Ми обговорювали виділення земельної ділянки для будівництва багатоквартирного будинку для військових, яких змусили чекати на таке важливе рішення майже пів року. Проєкт рішення «блукав» по кабінетах Запорізької міської ради з початку 2024 року. Це неприпустимо, коли кожний новий день місто має можливість зустріти тільки завдяки тим, хто виконує бойові завдання на Запорізькому напрямку! Вони сплачують найвищу ціну за те, щоб ми могли жити вдома в прифронтовому Запоріжжі. 

І я пишаюсь тим, що напишу далі!!! За ТИЖДЕНЬ було опрацьовано проєкт рішення та затверджено на позачерговій сесії 20 травня. Це ПЕРШЕ виділення землі міською владою для цивільної інфраструктури військовим за всю історію сучасного Запоріжжя", - написала Харченко у своїх соцмережах.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1429. Теги: военные
Поделиться: