В Запоріжжі блогерка станцювала на фоні ТЦ Україна під трек про те, як добре жити в росії (відео)

Опубликовано 2024/05/14 - 10:44

В соцмережах великого резонансу набуло відео того, як молода тік-токерша із Запоріжжя зняла відео з танцями підросійський трек про те, як добре жити в росії. Це було знято на фоні ТЦ "Україна" в центрі міста. Так, дівчину в мережі знайшли партизани й після цього "блогерка" записала відео, сказавши що цим відео просто хотіла набрати переглядів. Докладніше - "ЗаБор".

Відео поширилось запорізькими соцмережами вчора, 13 травня. На записі молода дівчина станцювала під російський трек "в россии жить п*здато" на фоні ТЦ "Україна" просто в центрі Запоріжжя.

Це відео набрало сильного резонансу. Користувачі соцмереж закликали повідомити про таку поведінку дівчини в поліцію. За попередньою інформацією, дівчині усього 16 років. Отже, відповідальність за її вчинки досі несуть батьки.

Після великого резонансного відео з дівчиною намагались зв'язатись українські партизани з "Очі всюди", але дівчина ("Єва" Потер) не захотіла розмовляти. 

Партизани залишили їй повідомлення після чого отримали вибачення для ЗСУ та громадян України. У зверненні вибаченні дівчина сказала, що відео зняла, щоб отримати більше переглядів.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3454. Теги:
Поделиться: