В Запоріжжі 70-річного чоловіка звинувачують у розпусних діях до... дитини 

Опубликовано 2024/02/12 - 15:27

Місцевий житель Запоріжжя вчинив стосовно 14-літньої дівчинки розпусні дії, заявляють правоохоронці. Так, неповнолітня дівчина є подругою онуки 70-річного чоловіка. Докладніше - "ЗаБор".

За даними слідства, у вересні 2023 року 70-річний чоловік, залишившись наодинці з неповнолітньою подругою його онуки, вчинив стосовно неї розпусні дії. Підозрюваний скористався  життєвою ситуацією за якої 14-річна дівчина опинилась у нього вдома та її незадовільним станом здоров’я.

Варто зазначити, що правоохоронці не надають деталі розпусних дій пенсіонера стосовно дівчини (зокрема чи був статевий акт).

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Дніпровської окружної прокуратури міста Запоріжжя чоловіку було повідомлено про підозру в розбещенні неповнолітньої (ч. 1 ст. 156 КК України). Йому загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Запорізького РУП Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1439. Теги:
Поделиться: