В Україні зростає споживання електроенергії, а у Запоріжжі повідомляють про зміни у графіку відключень

Опубликовано 2023/01/05 - 10:57

У Запоріжжі з 9 ранку почалися стабілізаційні відключення, а по Україні в цілому продовжує зростати споживання електроенергії. Детальніше - "ЗаБор".

Станом на 11:00 5 січня споживання  електроенергії в Україні продовжує зростати через поступове зниження температури та активізацію роботи промисловості та бізнесу, повідомляє Укренерго.

Для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей України доведені ліміти споживання, які діють з 8:00 до 23:00. Перевищення лімітів споживання призводить до застосування аварійних обмежень.

Але у нічний період електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття споживання, запевняють в Укренерго. 

Вчора ввечері на сході країни внаслідок обстрілу росіян пошкоджено один з об’єктів енергетичної інфраструктури. Також у прифронтових регіонах на сході та півдні залишається складною ситуація з електропостачанням через значні пошкодження електромереж та високу активність бойових дій.

У Запоріжжі сьогодні з 9 ранку почалися відключення світла по графіку, що був опублікований вчора.  Але в оприлюдненому напередодні графіку виявлено друкарську помилку, повідомляє Запоріжжяобленерго. Ввечері відключення Другої черги розпочнеться о 18:00 та триватиме 3 години – до 21:00.

Просмотров: 2431. Теги: веерные отключения электричество
Поделиться: