В центрі Запоріжжя відкрився пункт незламності (обігріву) від Київстар (фото)

Опубликовано 2023/02/06 - 15:47

В Запоріжжі біля обласної бібліотеки сьогодні, 6 лютого, відкрився Пункт Незламності від Київстар. Так, там можно зігрітися, підзарядити телефон та безкоштовно випити чаю та кави. Докладніше - "ЗаБор".

Сьогодні, 6 лютого, в Запоріжжі "Київстар" відкрив "Зимову бренд-зону", яка за своєю спрямованістю схожий на "Пункти Незламності", але назвали її "Пункт обігріву". Він знаходиться біля Запорізької обласної бібліотеки на проспекті Соборному.

У цьому пункті можна обігрітися, адже там є калорифери й безкоштовні теплі напої, а також послухати про переваги тарифів від цього оператора. Без рекламних промов тут не обходиться.

Тут також можна замінити сім-карту 3G на 4G. Можна скористатися послугами попвнення рахунку і зміни тариху. Тобто по суті, пункт працює і як центр послуг від Київстар, і як центр обігріву.

Також там можна зарядити свої мобільні гаджети. Варто зазначити, що у пункті є ячейки, в яких можна залишити свій ґаджет під пароль і залишити його, поки він не зарядиться. Подібні ячейки нещодавно були встановлені на вокзалі "Запоріжжя-1".

Всередині є пуфи і стільці для дорослих, а також зона для дітей.

Зимова зона від Київстар буде працювати щодня до 20:00, повідомляють у пункті.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1072. Теги:
Поделиться: