В центре одного из районов Запорожья собираются построить торговый центр из киосков (видео)

Опубликовано 2023/02/02 - 15:56

В Запорожье в Хортицком районе развернулась стройка торгового комплекса, который будет состоять из киосков. Как рассказала запорожский депутат, земельный участок передали в аренду на 49 лет еще в 2004 году. Теперь же, спустя 19 лет, предприниматель из Днепропетровской области взялся за застройку земли. Подробнее - "ЗаБор".

Депутат Запорожского горсовета Регина Харченко в своей соцсети рассказала, что на Бабурке на проспекте Юбилейном собрались строить торговый комплекс. Согласно данным из документов там поставят киоски в три очереди. 

По словам депутата, земельный участок на котором начались работы передали в аренду еще в 2004 году на срок в 49 лет. При этом стоит отметить, что около 19 лет там не было ничего. На данном земельном участке были и елочные базары, и продуктовые стихийные рынки и вещевые рынки, и т.д.

Арендатором участка является некое ООО "Мед-Сервис", которое недавно изменило юридический адрес на поселок Дослидное в Днепропетровской области. Также оно изменило и название, и уже стало ООО "Сич-Ритейл". К тому же, право на аренду земли заключил не Запорожский регистратор, а Кушугумский.

При этом, как заявляет Харченко, неизвестно выплачивалась арендная плата за земельный участок за последние 19 лет (с момента заключения договора).

"Тут були і ялинки, і картопля, і куртки з чоботтями продавали. І ніхто навіть не міг подумати, що в далекому 2004 році (15.09.2004) було передано цю земельну ділянку в оренду на 49 років! Тобто, тут мав би бути господар. Та цілих 19 років, тут «робилося, що хотілося». Орендар ТОВ «Мед - Сервіс» у повітрі перевзулося, і стало вже не запорізьким підприємство, а змінило юридичну адресу на Дніпропетровську область (селище Дослідне). І так, назву також змінили на ТОВ «Січ Рітейл». Ніхто не знає, чи сплачував цей Орендар належним чином оренду!? Основного договору, а також додаткової угоди про зміну реквізитів Орендаря, у хлопців в помаранчевих жилетах не має. Хлопці показують містобудівні умови на об’єкт, а ще свіженький витяг з Державного реєстру речових прав, де чомусь саме КУШУГУМСЬКИЙ реєстратор Запорізької області, зареєстрував право оренди земельної ділянки за договором 2004 року, який ПОКИ ніхто і в очі не бачив! І чого тоді право оренди зареєстрували лише на початку 2023 року, маючи договір від 2004 року!? І що то за орендар такий, що протягом 19 років НІЧОГО не робив (і це ми ще не знаємо чи сплачувалася Оренда протягом всього часу) ! І Оренда на 49 років - то жах! І ще одне питання: договір 2004 року, якщо пан Орендар протягом 19 років нічого не робив, чи мала рада право розірвати договір оренди!?", - пишет в своем посте депутат.

Регина Харченко отмечает, что из-за того, что киоски устанавливают Днепропетровские предприниматели с помощью Кушугумского регистратора, налоги в местный бюджет поступать не будут.

При этом депутат пообещала, что затребует всю информацию по данном объекту, арендатору, Кушугумскому регистратору и тд. Она отметила, что лучше бы на этом месте сделали зеленую зону, ну а пока киоски доминирует в Запорожье.

"Але, найгірше те, що люди у Запоріжжі бачать навколо тіко кіоски і торгові павільйони, і МАФи, хоча в цьому світі можна створювати об’єкти інфраструктури для людей: парки, сквери, дитячі майданчики, спортивні споруди. І ці кіоски встановлюють Дніпропетровські підприємці разом з поміччю Кушугумського реєстратора 🤦🏻‍♀️, тобто це навіть не підприємці міста Запоріжжя, і податків в місцевий бюджет ми не отримаємо. Хлопці в помаранчевих жилетах були досить чемними і надали цілу папку макулатури, а ще запитали: хто мене прислав!? І тут я зрозуміла всю біль місцевого совісного політика: мені так не байдуже та боляче, і так гидко від усього цього. Бо це місто, в якому ти живеш, і не сховаєшся десь в Дубаї чи Таїланді, а будеш дивитися на суцільні кіоски навколо і розгрібати зашквари «пАпЄредніків». Всю інформацію я затребую і перевірю. І про договір, і про умови використання, і про сплату оренди, і про Кушугумського реєстратора. Краще б тут зробили маленьку зелену зону. Але, кіоскі поки домінують в цьому місті", - отметила Харченко.

Больше оперативной информации читайте в нашем Телеграм-канале.

Просмотров: 2203. Теги:
Поделиться: