В самому центрі Запоріжжя спотворили фасад будинку, розфарбувавши його в жовтий колір (фото, відео)

Опубликовано 2024/06/28 - 13:59

В Запоріжжі на перехресті з центральним проспектом один з магазинів вирішив виділити свій фасад. Так, вони спотворили його, розфарбувавши перші два поверхи житлового будинку в яскравий жовтий колір. Цікаво, що таке заборонено згідно з "кодом міста" Запоріжжя й зазвичай влада змушує бізнес повертати оригінальний фасад. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, нещодавно в.о.мера Запоріжжя Регіна Харченко розповіла, що міська влада планує активно працювати з програмою "код міста", яка передбачає прибирання незаконних МАФів, недолугої реклами та вивісок бізнесу, які не відповідають архітектурі міста. Харченко назвала проєкт "Європейським проспектом".

І от не дивлячись на заяву Харченко, магазин іграшок, який розташований в житловому будинку на перехресті проспекту Соборного та вулиці В'ячеслава Зайцева, вирішив виділитись і повністю пофарбував фасад двох перших поверхів у яскраві кольори. Переважно колір жовтий, але ще добавили і синього. В мережі обурюються, що для спотворення фасаду використали кольори ґ українського прапора.

Варто зазначити, що замальовування фасаду будинків у центрі Запоріжжя категорично заборонено. Згідно з офіційною програмою "код міста" не має бути недолугої реклами та вивісок, які не відповідають історичним будівлям Запоріжжя. 

Міська влада поки ніяк не відреагувала на те, що магазин іграшок вирішив так яскраво "виділитись". Однак в соцмережах містяни обурені такими діями бізнесу.

Нагадаємо, такі ситуації вже траплялись у Запоріжжі. Так, у 2020 році підприємець зафарбував фасад першого поверху будинку на проспекті Соборному (на зупинці Сталеварів) в білий колір. Тоді на нього навіть склали адміністративний протокол через те, що будівля занесена до пам'яток архітектури Запоріжжя. Також підприємця змусили повернути оригінальний колір фасаду будівлі.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 9301. Теги:
Поделиться: