В росії затримали генерал-майора армії рф, який командував в Запорізькій області (фото)

Опубликовано 2024/05/23 - 15:11

Стало відомо, що росіяни затримали свого генерал-майора Івана Попова, який командував окупантами на Запорізькому напрямку. За даними росЗМІ, російського командира підозрюють в продажу металу, що йшов на оборонні споруди на окупованій частині Запорізької області. Докладніше - "ЗаБор".

Про затримання російського командира повідомляють російські ЗМІ зі посиланням на правоохоронні органи.

Так, зазначають, що екскомандира 58-ї армії РФ генерал-майора Івана Попова затримали "у справі про шахрайство в особливо великому розмірі". Минулого тижня, 17 травня, Попову обрали запобіжний захід у вигляді взяття під варту строком на 2 місяці. Це підтвердили російському виданню "РБК" у пресслужбі 235 гарнізонного військового суду.

За даними російських ЗМІ, генерал-майор разом із якимсь підприємцем із Кубані та іншим офіцером Південного військового округу організували схему продажу металовиробів, куплених для будівництва укріплень на окупованій частині Запорізької області. Попова підозрюють у продажу понад дві тисячі тонн металу за межі регіону. Загальна сума збитків оцінюється в понад 100 млн рублів.

ЗМІ також повідомляють, що у липні 2023 року Іван Попов в аудіозверненні до своїх підлеглих і військових заявив про "складну ситуацію зі старшим начальством". За його словами, він "окреслив усі проблемні питання", які існували в армії рф, зокрема відсутність засобів контрбатарейної боротьби й станцій артилерійської розвідки, а також "масову загибель і каліцтва" російських солдатів.

Після цієї доповіді відбулося усунення з посади "за один день", говорив Попов. Звернення командувача публікував депутат Держдуми, колишній командувач 58-ю армією Андрій Гурульов. Міноборони Росії цієї інформації офіційно не коментувало.

На війні в Україні Попов був командувачем 58-ї загальновійськової армії росії, що відповідала за Запорізький напрямок.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 398. Теги:
Поделиться: